armasz
armasz
armasz
armasz
armasz

Nagrody i wyróżnienia dla firmy Armasz Arkadiusz Leciejewski

Firma Armasz oraz jej właściciel Arkadiusz Leciejewski są laureatami wielu nagród samorządowych, będących wyrazami uznania dla dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa, pełnego profesjonalizmu, a przede wszystkim dla bardzo wysokiej jakości wytwarzanych przez firmę Armasz maszyn i urządzeń rolniczych.

Laur Przedsiębiorczości 2016

W 2016 roku podczas Gali Liderów Powiatu Rawickiego firma Armasz Arkadiusz Leciejewski z Pakosławia otrzymała nagrodę „Laur Przedsiębiorczości 2016”, nadaną przez wójta Gminy Pakosław.

Dynamiczny przedsiębiorca 2015

Arkadiusz Leciejewski z firmy Armasz w 2015 roku zdobył nagrodę „Dynamiczny przedsiębiorca”.

HIT 2014

Firma Armasz Arkadiusz Leciejewski z Pakosławia zdobyła tytuł „HIT 2014” za wysoką jakość produkowanych maszyn rolniczych – agregatów uprawnych. Nagroda została przyznana przez Kapitułę, która wyłoniła zwycięzców z grona zgłoszonych 92 podmiotów z Wielkopolski i województwa lubuskiego, po szczegółowym zapoznaniu się z osiągnięciami zgłoszonych firm, analizie sprawozdań komisji konkursowych i wizytacją przedsiębiorstw. Konkurs został zorganizowany przez Instytut Certyfikacji i Jakości oraz przez starostów województwa wielkopolskiego.

HIT 2015

Firma Armasz Arkadiusz Leciejewski z Pakosławia zdobyła tytuł „HIT 2015” II stopnia za zrealizowanie własnych projektów, dynamikę rozwoju oraz wysoką jakość produkowanych maszyn rolniczych.